Info +48 536 099 404   

W  ZPAP Galeria Domu Artysty Plastyka (Warszawa, ul. Mazowiecka) do 31 sierpnia br. można oglądać interdyscyplinarną wystawę „BLIZNA”, na której znajdziecie jedną z prac Andrzeja S. Grabowskiego: "Independece". Zapraszamy!

"Independence", 2019, 100x100 cm

Independence 100x100 cm

Serdecznie zapraszamy na dwie wystawy prac Andrzeja S. Grabowskiego, które odbędą się w czerwcu w Tarnowie.

"Resharmonica" to wystawa malarstwa, której wernisaż i finisaż odbędzie się 28 czerwca w Galerii Piwnica Pod Trójką Muzeum Okręgowe w Tarnowie, oraz wystawa grafiki i fotografii "Przepis na Akt" - wernisaż w dniu 29 czerwca w Bistro Przepis

zaproszenie1b kopia 2

 

zaproszenie2

Poszukującym informacji o Andrzeju S. Grabowskim pomoże strona: grabowski-art.com. Polecamy!

Jeśli nie mogliście uczestniczyć w wydarzeniu, albo byliście i chcecie to przeżyć jeszcze raz, możecie zobaczyć zjęcia, klikając na: Fotoreportaż z Wernisażu - Finisażu "ZDERZENIA" oraz wysłuchać nagrania improwizacji muzycznej inspirowanej obrazem Andrzeja S. Grabowskiego, klikając na: "W Parku"

 

Andrzej S. Grabowski, polsko-amerykański artysta sztuk wizualnych, grafik i scenograf, kurator i edukator, zaprasza!
 

Moja nowa forma wystawy "Wernisaż-Finisaż"​.

Serdecznie zapraszamy na Wernisaż - Finisaż "ZDERZENIA", czyli jednowieczorną wystawę malarstwa (i nie tylko) Andrzeja S. Grabowskiego oraz rzeźby Łukasza Krupskiego, która odbędzie sie 23 marca 2019 r. (sobota), w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Warszawa. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00, Finisaż około godz. 21:00. 

Podczas wydarzenia Róża Lorenc (skrzypce) wraz z Mariuszem Lorencem (piano) wykonają utwory specjalnie dobrane do kompozycji malarskich oraz rzeźb.

Wstęp wolny. 

Zaproszenie1aa

logo

© 2016 Galeria AndArt

USD 3,8300   EUR 4,3992