Działając jako Likwidator  Fundacji Artystyczno-Edukacyjnej „andART” z siedzibą w Zielonce w Likwidacji (nr KRS 0000440673) – dalej Fundacja:

Podaję  do publicznej wiadomości, że Fundator Decyzją z dnia 18.12.2019 postanowił o likwidacji Fundacji. Postanowieniem Sądu z dnia 27.01.2020 r. otwarcie likwidacji Fundacji zostało wpisane do KRS.

Według wiedzy likwidatora Fundacja nie posiada zobowiązań finansowych. Wszelkie ewentualne roszczenia można zgłaszać do dnia 29.02.2020 roku na adres Fundacji: ul. Gdyńska 2, 02-550 Zielonka

Likwidator: Andrzej Grabowski

Na stronie FB Album Grafiteka 2019 możecie zobaczyć fotorelację, a na YouTube Grafiteka 2019 filmik z Grafiteki 2019, czyli wystawy prac grupy twórczej Grafiteka, w której udział wziął Andrzej S. Grabowski. Wernisaż odbył się 3 listopada br., a wystawę można oglądać do 5 grudnia. Zapraszamy do Galerii DAP, ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.

Serdecznie zapraszamy na dwie wystawy prac Andrzeja S. Grabowskiego, które odbędą się w czerwcu w Tarnowie.

"Resharmonica" to wystawa malarstwa, której wernisaż i finisaż odbędzie się 28 czerwca w Galerii Piwnica Pod Trójką Muzeum Okręgowe w Tarnowie, oraz wystawa grafiki i fotografii "Przepis na Akt" - wernisaż w dniu 29 czerwca w Bistro Przepis

zaproszenie1b kopia 2

zaproszenie2

Zapraszamy serdecznie na wystawę pokonkursową IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Kolaż-Asamblaż 2019 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu. Wernisaż wystawy już 15 listopada br., godz. 18:00. Na wystawie będzie można zobaczyć pracę Andrzeja S. Grabowskiego.

Zaproszenie Kolaż Asamblarz 1

Jeśli nie mogliście uczestniczyć w wydarzeniu, albo byliście i chcecie to przeżyć jeszcze raz, możecie zobaczyć zjęcia, klikając na: Fotoreportaż z Wernisażu - Finisażu "ZDERZENIA" oraz wysłuchać nagrania improwizacji muzycznej inspirowanej obrazem Andrzeja S. Grabowskiego, klikając na: "W Parku"

W  ZPAP Galeria Domu Artysty Plastyka (Warszawa, ul. Mazowiecka) do 31 sierpnia br. można oglądać interdyscyplinarną wystawę „BLIZNA”, na której znajdziecie jedną z prac Andrzeja S. Grabowskiego: "Independece". Zapraszamy!

"Independence", 2019, 100x100 cm

Independence 100x100 cm

Serdecznie zapraszamy na Wernisaż - Finisaż "ZDERZENIA", czyli jednowieczorną wystawę malarstwa (i nie tylko) Andrzeja S. Grabowskiego oraz rzeźby Łukasza Krupskiego, która odbędzie sie 23 marca 2019 r. (sobota), w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Warszawa. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00, Finisaż około godz. 21:00.

Podczas wydarzenia Róża Lorenc (skrzypce) wraz z Mariuszem Lorencem (piano) wykonają utwory specjalnie dobrane do kompozycji malarskich oraz rzeźb.

Wstęp wolny.

Zaproszenie1aa